O nás

MONKS

 

🌟 Príbeh Dvoch (Skoro) Mníchov

Ahojte! Sme tím dvoch bratov, ktorí majú skoro mníšske sklony. No namiesto kláštora sme si zvolili založiť MONKS, a to nie preto, že by sme nepodľahli meditácii (to áno!), ale pretože sme sa rozhodli zdieľať svoju vášeň s vami.

Naša cesta začala v Indii. Viete, to miesto, kde sa každý kameň zdá byť namočený v kultúre a tradícii. Študujeme védske texty, ale nie, nečakajte od nás, že vám budeme citovať sanskrit (alebo možno áno, kto vie?). Praktizujeme Bhakti jógu, pranayámu, ajurvédu, védske texty a bodywork.

A potom sme zakotvili v Amazónii, kde sme nechali na sebe testovať domorodé medicíny a liečebné techniky.

Každý rok sa vraciame do Indie. A nie, nie je to len pre pikantné curry, ale pre tie úžasné produkty, ktoré pre vás vyberáme. Produkty, ktoré sme, povedzme, 'ošetřili' svojím osobným známkovým testom: "Nosil by som to? Jedol by som to? Použil by som to?" Ak je odpoveď "áno" na všetko, máte to u nás v ponuke!

Ale poďme k veci. Monks nie je len obchod - je to zážitok. Nechceme, aby ste od nás len nakupovali, chceme, aby ste boli súčasťou.
Organizujeme prednášky, stretnutia, ecstatic dance, soundhealing, cacao ceremonies a rôzne ďalšie eventy. 

 

📜 Naša Vízia

Chceme byť viac ako obchod. Chceme byť komunitou, kde sa stretáva duchovno, prijatie, autetickosť, humor. Miestom, kde môžete byť sami sebou, smiať sa, učiť sa a rásť. V MONKS veríme, že každý z nás môže priniesť nádej do tohto sveta tým, že je autentický a že byť sám sebou je najlepší dar, ktorý môžete ponúknuť svetu. Jedno z našich hesiel je: "Vízia sveta, kde je byť sám sebou najkrajším zázrakom."

 

🤝 Spolupráce

Máme priateľské, ba dokonca rodinné vzťahy s našimi dodávateľmi. Spolupracujeme s malými rodinnými firmičkami, ktoré sú férovo naladené a dbáme na to, aby výrobky, ktoré pre vás vyberáme, rešpektovali tradície v ich zložení a výrobnom postupe.

 

🌱 Udržateľnosť

Milujeme Matku Zem a preto sa snažíme k nej správať s úctou a rešpektom. V našej značke yogawear dodržiavame najprísnejšie eko štandardy s certifikátmi OEKO-TEX® STANDARD 100 a zároveň sa vyhýbame používaniu ropných produktov. Naša obalová filozofia je jednoduchá: recyklovateľné, ekologické a zdravé. Používame papierovú výplň v krabiciach, recyklovateľné doypack obaly pre naše ceremoniálne kakao a papierové pásky pri balení. To, čo predávame, je čisto prírodné, zdravé a nezávadné.

 

💡 Čo Ponúkame 

Ku všetkým našim tovarom pristupujeme s rešpektom, tradíciou a láskou. Snažíme sa zachovávať tradičné postupy, máme v úcte pradávnu filozofiu a ceníme si múdrosť ktorú nám zanechali naši predkovia. Podľa týchto pilierov pristupujeme ku všetkým našim tovarom a veríme, že rovnako k nim budete pristupovať aj vy.

 

_DSC5332_1

2_2

Black White Description Monochrome Photography Facebook Post

4_2