Mala meditačná pomôcka Mesačný kameň s Ruženínom

€34,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Mala ako meditačná pomôcka pre odriekanie mantry (modlitby) a počítanie modlitieb, vďaka 108 dielikom, z ktorých je zložená pôsobí upokojujúco a uľahčuje celý priebeh meditácie. Používa  sa aj ako doplnok, ktorý dodá tvojmu oblečeniu nádych orientálnosti a jedinečnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MALY , starostlivo a s láskou vyrobené pre Vás.Vďaka čarovným malám meditácia nikdy nebola krajšia a hĺbavejšia !

Naše maly sú tvorené s láskou, ručne a z prírodných zdrojov matky zeme. Kamene, ktoré ich tvoria sú ručne obrusované a kombinované so santalovým drevom, ktoré ako posvätná rituálna drevina, má ukľudňujúce účinky a nádhernú zemitú vôňu. Jednotlivé kamene, ktoré sme pre Vás vybrali sa zameriavajú na harmonizáciu, ochranu alebo upokojenie tela, mysle i ducha.

Bolo to vo Vrindávane /India/ - jedno z najspirituálnejšich miest na tejto planéte. Tam sa mantra ozýva v uliciach a doslova na každom kroku. Ľudia tieto mantry odriekajú na špeciálnych ružencoch zvaných “mala”. Tie najposvätnejšie sa vyrábajú z dreviny Tulsy. Sú v ponuke aj rôzne iné z drahých kameňov , ktoré si môžeš zladiť so svojím outfitom, podľa vlastnej chuti. Vyzeráš skvele a vo chvíľach voľna, na ňu siahneš a ponoríš sa do hlbokej meditácie. Tie naše pochádzajú z posvatného Vrindávanu a tiež tie dizajnérske od Himaláji z Rishikesha, kde veľmi radi trávime čas.

Mala%20meditacna%20pomocka

Mala mesačný kameň s ruženínom - tieto dva kamene ak sú spárované, prebúdzajú hlboké emócie a psychické schopnosti. Oba kamene sú spojené s citom pre lásku, preto sa odporúča nosiť ich spolu; prispejú k vášmu harmonickému stavu, vnútornému pokoju a láske k sebe samému.

Dodatočné parametre

Kategória: Mala meditačná pomôcka
Dĺžka Maly: 57cm
Veľkosť kameňa: 0.8cm
Dĺžka strapca: 8 cm
Počet kameňov: 109

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: