Meditačný vankúš cloud blue

€24,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Tento meditačný vankúš poskytuje praktickú pomôcku pri meditácii,  a umožňuje vzpriamené a uvoľnené meditácie. Je vhodný pre meditáciu s prekríženými nohami (Sukhasana), barmské sedenie (Siddhasana) alebo Half Lotus (Ardha Padmasana).

 

Detailné informácie

Podrobný popis

     Sedeli ste už na meditačnom obláčiku? Tento náš je na meditovanie a správny jóga sed v sukhasáne ako stvorený. 
Boky a bedrá s kolenami a členkami v prekríženom sede niesu zaťažené, celkový sed je vyšší a chrbtica bez väčšej námahy vystretá.

     Keď sme pre pár rokmi navštívili prvý krát Indiu , zavialo nás to do Rishikeshu - hlavné mesto jógy na svete.
Na kurze meditácie a pranayámy sme sa tam stretli s meditačným vankúšom prvý krát a každé ráno sme spolu trávili drahocený a vzácny čas, ponorený do seba, v meditácií. Neskôr sme priamo na tomto posvätnom mieste objavili malú rodinnú firmu, ktorá sa výrobe venuje tradičným systémom a dali sme si vyrobiť vlastné. Spojili sme ich dlhoročné skúsenosti a náš brending a vankúš bol na svete.
Boky a bedrá s kolenami a členkami v prekríženom sede niesu zaťažené, celkový sed je vyšší a chrbtica bez väčšej námahy vystretá.
Cream and Brown Illustration Social Science Class Education Presentation – kópia (1000 x 500 px) (10)

     Hrúbka a plnosť vankúšika sa ľahko reguluje, po objednaní ku Vám prichádzajú naplnené a dokážete si odsypať, alebo neskôr naspäť doplniť vnútorný vak pre Váš príjemný sed. Vďaka vrchnej obliečke zo 100 percentnej bavlny a prírodnej náplni z pohánkových šupiek sa tvoja pravidelná meditačná prax krásne prehĺbi. Vrchnú obliečku viete jednoducho odzipsovať a hodiť do práčky maximálne na 30 stupňov, jemné pranie. Nikdy vankúšik neperte v celku aj s náplňou. 

Vďaka našej náplni podporujeme ekologické hospodárstvo a príjemný pocit čistej energie z prírodnej pohánky.

meditacny%20vankus%20meditacia

 

Priemer: 48 cm
Obvod: 144 cm
Výška: 13 cmBuďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: