Macramé Strom života

€45
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Ručne vyrobený macramé strom života, vytvorený technikou viacerých cez seba pletených a nadväzujúcich vrstiev macramé kombinovaných pomocou rôznych uzlíkov a doplnkov. Nádherná, nástenná boho dekorácia do vášho priestoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jóga, meditácia a makramé to je kombinácia, ktorá k sebe ide. Macramé vytvára krásny ''boho'' štýl, ktorý sa aktuálne teší vo svete veľkej obľube. Aj my sme si ho veľmi obľúbili preto náš byt a rovnako aj naše yóga priestory v Košiciach zdobia macramé doplnky.

Do tohto macramé stromu života bol votkaný, silný zámer pre harmonizáciu obydlia. Tento strom je symbolom rodiny, jej sily, súdržnosti a harmónie. Symbol Stromu života predstavuje spojenie s rodinou a predkami. Strom má zložitú sieť koreňov a konárov, ktoré predstavujú, ako rodina rastie a rozširuje sa po mnoho generácií. Symbolizuje tiež plodnosť, pretože vždy nájde spôsob, ako ďalej rásť prostredníctvom semien alebo nových stromčekov.

Za výrobou týchto nádher stojí naša blízka priateľka Viki. Viki je talentovaná umelkyňa, mamička troch detí a inšpiratívna osoba v jednom. Poznáme sa odkedy pred dvoma rokmi začala k nám chodiť na jógu. Dohodli sme sa spolu na tom aby jej krásne výtvory mohli zdobiť stránku nášho eshopu a zároveň aby sme jej pomohli si čo, to prilepšiť k materskej :)

macrame%20strom%20zivota

Rozmery: 
Výška: 60cm
Šírka: 40cm

Dodatočné parametre

Kategória: Macrame
Rozmery: 60x40 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: