Mala meditačná pomôcka Smoke quartz

€43,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Mala ako meditačná pomôcka pre odriekanie mantry (modlitby) a počítanie modlitieb, vďaka 108 dielikom, z ktorých je zložená pôsobí upokojujúco a uľahčuje celý priebeh meditácie. Používa  sa aj ako doplnok, ktorý dodá tvojmu oblečeniu nádych orientálnosti a jedinečnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

MALY , starostlivo a s láskou vyrobené pre Vás.Vďaka čarovným malám meditácia nikdy nebola krajšia a hĺbavejšia !

Naše maly sú tvorené s láskou, ručne a z prírodných zdrojov matky zeme. Kamene, ktoré ich tvoria sú ručne obrusované a kombinované so santalovým drevom, ktoré ako posvätná rituálna drevina, má ukľudňujúce účinky a nádhernú zemitú vôňu. Jednotlivé kamene, ktoré sme pre Vás vybrali sa zameriavajú na harmonizáciu, ochranu alebo upokojenie tela, mysle i ducha.

Bolo to vo Vrindávane /India/ - jedno z najspirituálnejšich miest na tejto planéte. Tam sa mantra ozýva v uliciach a doslova na každom kroku. Ľudia tieto mantry odriekajú na špeciálnych ružencoch zvaných “mala”. Tie najposvätnejšie sa vyrábajú z dreviny Tulsy. Sú v ponuke aj rôzne iné z drahých kameňov , ktoré si môžeš zladiť so svojím outfitom, podľa vlastnej chuti. Vyzeráš skvele a vo chvíľach voľna, na ňu siahneš a ponoríš sa do hlbokej meditácie. Tie naše pochádzajú z posvatného Vrindávanu a tiež tie dizajnérske od Himaláji z Rishikesha, kde veľmi radi trávime čas.

Mala%20meditacna%20pomocka

MALA Dymového kryštálu podobne ako klasický kryštál má schopnosť očisty, vzácny dymový kryštál sa zameriava najmä na osobný energetický priestor a očistu aury majitela. Názov dymový plne vystihuje nielen jeho unikátny vzhľad,ale jeho schopnosť prirovnávanú ku vonným tyčinkám a dymiacemu sa santalovému drevu.  

Dymový kryštál rezonuje so znameniami ako Blíženec, Lev, Kozorožec a Vodnár.

Dodatočné parametre

Kategória: Mala meditačná pomôcka
Dĺžka Maly: 57 cm
Veľkosť kameňa: 1 cm
Dĺžka strapca: 7 cm
Počet kameňov: 109 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: