Vykurovací zväzok Céder

€6,90 €6,90 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vykurovací zväzok Céder

100% prírodný cédrový vykurovací zväzok

Ponorte sa do sveta dávnych rituálov a prírodného uzdravenia s našim cédrovým smudge stickom, ktorý je zárukou 100% prírodného pôvodu a je ručne vytvorený v srdci Mexika. 

Jeho relaxačné vlastnosti ho predurčujú ako ideálnu voľbu pre meditáciu a terapie proti stresu, zatiaľ čo jeho teplá, drevitá vôňa vás obklopí pocitom pokoja a bezpečia.

Hlavné vlastnosti

Vykurovací zväzok z cédrového dreva je známy svojou hlbokou, drevitou vôňou, ktorá prináša do každého priestoru pocit pokoja a bezpečia. Tento zväzok je vyrobený zo 100% prírodného cédrového dreva (Calocedrus Decurrens), ktoré je cené pre svoje nezameniteľné aromatické vlastnosti a schopnosť čistiť prostredie od negatívnej energie.

Vykurovací zväzok Céder
Vykurovací zväzok Céder

Pôvod a tradícia

Céder je od pradávna uctievaný v mnohých kultúrach ako posvätný strom, ktorý ponúka ochranu a duchovnú silu. Jeho použitie v ceremoniálnych rituáloch a ako ochranné kadidlo má dlhú históriu v tradíciách domorodých Američanov, kde zväzky z cédrového dreva slúžia na očistu ducha a priestoru.

Vykurovací zväzok Céder

Výhody

Vykurovací zväzok Céder
Ideálne pre meditáciu Ideálne pre meditáciu a terapie proti stresu, poskytuje pokoj a relaxáciu pre telo i myseľ
Vykurovací zväzok Céder
Rituály a očistenie: Používané od pradávna v liečebných rituáloch, na očistenie a duchovnú ochranu
Vykurovací zväzok Céder
Pripojenie k prírode umožňuje opätovné spojenie s energiou Matky Zeme

Upozornenia a použitie

Používanie vykurovacieho zväzku z cédrového dreva je svätým aktom, ktorý nás pripája k pradávnym tradíciám a energii Zeme. Tento rituál nie je len o fyzickom čistení priestoru alebo aury, je to cesta k vnútornej harmónii, kde dym z cédrového dreva pôsobí ako most medzi našim fyzickým bytím a duchovným svetom.

Ekologický prísľub

Naše cédrové zväzky sú ručne vyrábané s rešpektom k prírode, zaručujúce udržateľný zber a minimalizáciu dopadu na životné prostredie. Týmto prístupom zabezpečujeme, že každý zväzok prináša nielen čistotu a ochranu do vášho života, ale je tiež vyjadrením lásky k našej planéte.

Priebeh rituálu

Vykurovací zväzok Céder

Začnite s úmyslom

Pred zapálením cédrového zväzku sa zastavte a zamyslite sa nad svojím úmyslom. Môže to byť prosba o ochranu, očistenie, alebo o vnútorný pokoj. Tento úmysel vložte do zväzku pred jeho zapálením
Vykurovací zväzok Céder

Zapálenie a rituál

Zapáľte céder jemne na jednom konci a nechajte ho chvíľu horieť, kým nezačne dymiť. Potom plameň sfúknite a nechajte dym voľne prúdiť. Môžete použiť perie alebo svoju ruku na rozptýlenie dymu do všetkých kútov miestnosti alebo okolo osoby. Pohybujte sa intuitívne a s respektom, ako by ste s dymom maľovali ochranné a očistné znaky vo vzduchu
Vykurovací zväzok Céder

Meditácia a reflexia

Keď céder dymi, môžete sedieť alebo stáť v tichu, vnímať vôňu a nechať svoje myšlienky unášať dymom. Predstavte si, ako každý dúšok dymu odnáša starosti a otvára priestor pre nové začiatky a pozitívnu energiu
Vykurovací zväzok Céder

Uzavretie rituálu

Keď pocítite, že váš rituál je kompletný, poďakujte céderu a prírodným silám za ich ochranu a očistenie. Zväzok nechajte bezpečne dohoreť v keramickej miske alebo na inom nehorľavom podklade, alebo ho zhasnite a uschovajte pre budúce použitie.
Vykurovací zväzok Céder

Dodatočné parametre

Kategória: Vydymovadlá
Veľkosť: ±10-11cm
Hmotnosť: ±25-35g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: