Sojová sviečka pre Prosperitu a Šťastie

€12,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Predstavujeme vám našu "SVIEČKU HOJNOSTI" - sojovú sviečku, ktorá je zhmotnením prírody a liečivej energie. Vytvorená s láskou a odbornosťou, táto sviečka kombinuje výhody prírodných esenciálnych olejov s elegantným dotykom súšených kvetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti:

  • 100% prírodný sojový vosk
  • Zmes esenciálnych olejov pomaranč a citrónová tráva
  • Ručne posypaná sušenými kvetmi
  • Ekologická, nezávadná a zdravá alternatíva

Popis produktu: Predstavujeme vám našu "SVIEČKU HOJNOSTI" - sojovú sviečku, ktorá je zhmotnením prírody a liečivej energie. Vytvorená s láskou a odbornosťou, táto sviečka kombinuje výhody prírodných esenciálnych olejov s elegantným dotykom súšených kvetov.

Výdrž a horenie: Naša "SVIEČKA HOJNOSTI" ponúka dlhodobé horenie až 35 hodín, čo vám poskytuje dlhotrvajúcu atmosféru pokoja a relaxácie.

Benefity sójovej sviečky s esenciálnymi olejmi: Sója je známa svojou čistotou a dlhotrvajúcim horením v porovnaní s parafínovými sviečkami. Spolu s prírodnými esenciálnymi olejmi naša sviečka ponúka terapeutické benefity - pomáha čistiť vzduch, zlepšuje náladu a poskytuje pocit relaxácie. Ďalej podporuje vyváženosť mysle a tela, poskytujúc tak komplexný wellness zážitok.

Vôňa a estetika: Zapálením tejto sviečky uvoľníte osviežujúcu a upokojujúcu vôňe pomaranču spolu s osviežujúcimi tónmi citrónovej trávy. Ručne posypaná sušenými kvetmi táto sviečka je nielen estetickým potešením, ale aj zdrojom relaxácie pre vaše zmysly.

Liečivá mantra: Každá sviečka prináša jedinečnú liečivú mantru. Pre túto sviečku sme zvolili:"Om Gan Ganapataye Namaha" sa používa na dosiahnutie rôznych cieľov, hlavne v súvislosti s prekonávaním prekážok a privolávaním úspechu a múdrosti.

Tu sú konkrétne účely a benefity recitácie tejto mantry:

  1. Odstránenie prekážok: Ganesha je známy ako "Vighnaharta", čo znamená "odstraňovač prekážok". Recitovaním tejto mantry sa verí, že človek získa Ganeshaovu pomoc pri prekonávaní akýchkoľvek prekážok alebo ťažkostí v živote.

  2. Úspech a prosperita: Ganesha je tiež považovaný za boha úspechu a prosperity. Recitovanie tejto mantry môže priniesť úspech v nových projektoch, podnikoch, štúdiu alebo akejkoľvek novej iniciatíve.

  3. Múdrosť a vedenie: Ako boh múdrosti a znalostí, Ganesha poskytuje vedenie a múdrosť tým, ktorí ho uctievajú. Táto mantra môže pomôcť zlepšiť koncentráciu, rozhodovacie schopnosti a celkovú mentálnu jasnosť.

  4. Duchovný rast a vnútorný pokoj: Recitovanie mantry môže pomôcť dosiahnuť vnútorný pokoj a duchovný rast. Mantra harmonizuje myseľ a dušu, čo môže viesť k hlbšiemu duchovnému pochopeniu a rovnováhe.

  5. Ochrana: Ganesha poskytuje ochranu pred negatívnymi energiami a nešťastiami. Recitácia mantry môže priniesť pocit bezpečia a ochrany pred škodlivými vplyvmi.

Použitie a starostlivosť: Pre najlepšie výsledky sviečku zapáľte na 1-2 hodiny. Uistite sa, že knot je pred každým použitím orezaný na dĺžku približne 0,5 cm.

Ekologický prísľub: Naše sviečky sú vyrábané s ohľadom na životné prostredie. Sú nezávadné, zdravé a napomáhajú trvalo udržateľnému životnému štýlu. Doprajte si kúsok prírody, ktorý je nielen krásny, ale aj šetrný k planéte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: