Monks Medená fľaša kovaná 500ml

€23,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Pite zdravo, ako už po stáročia v Indii! S medenou flašou Monks to je jednoduché. Je vyrobená zo 100% medi, má obsah 500 ml, je ekologická a zaujímavá pre svoj jedinečný dizajn.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pitie zo zdravej fľaše

V Indii a ostatných azíjskych krajinách sa pije z medených fliaš a nádob stovky rokov.

Ayurvéda hovorí o tom , že zdravší spôsob pitia neexistuje a voda, ktorá je uskladnená v medenej nádobe sa v sanskrte nazýva : Tamra Jal  - TERAPEUTICKÁ VODA. Voda v medenej flaši balancuje všetky 3 dóše /vata, pita, kapha/ a pozitívne nabíja tekutinu, takže praktizujúci na dennéj báze energetizuje svoje telo.

Aj dnešné štúdie potvrdzujú a uznávajú túto ayurvédsku prax a ukazujú antibakteriálne benefity, boost imunitného systému, zlepšenie trávenia.
 

Spôsob použitia ayurvedskej fľaše na pitie

Tradične sa medená fľaša na pitie večer naplní vodou a nechá sa cez noc. Na druhý deň sa medená voda môže vypiť. Do medenej fľaše dávajte iba čistú, neperlivú a studenú vodu.

 

Ako sa o fľašu z medi starať?

Vhodné je pravidelné oplachovanie teplou vodou. V prípade vytvorenia (zdravotne nezávadnej) patiny, zvnútra alebo zvonku, ktorá nijako neznižuje vlasnosti medi, sa jej zbavíte pomocou plátku citróna so štipkou soli a prášku do pečiva. Vhodnou voľbou je aj ocot. Pri čistení postupujte opatrne, aby sa medená fľaša nepoškodila.

 

Ashish , náš dodávateľ a jeho rodina, ktorý má svoju fabriku blízko New Delhi , sa venuje výrobe z medi, už niekoľko generácií, dbá na výsokú kvalitu a super reputáciu svojich výrobkov.

Obsah: 0.5L

 

Ajurvédska medená fľaša - vlastnosti

  • Materiál: meď
  • Objem: 500 ml
  • So skrutkovacím uzáverom
  • Vyrobené z 99,7 % potravinárskej medi.
  • 100% bez ťažkých kovov, bez toxínov

Dodatočné parametre

Kategória: Pitie vody
Obsah: 500 ml
Materiál: 100% meď

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: