Macramé popruhy na jógamatku

€20,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Popruhy na jógamatku alebo tzv. Jógsak ako sme ho nazvali je praktickým pomocníkom pri prenášaní podložky. Popruhy sú nastaviteľné na všetky hrúbky podložiek a umožňujú praktický a štýlový prenos z domu na hodinu jógy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jóga, meditácia a makramé to je kombinácia, ktorá k sebe ide. Macramé vytvára krásny ''boho'' štýl, ktorý sa aktuálne teší vo svete veľkej obľube. Aj my sme si ho veľmi obľúbili preto náš byt a rovnako aj naše yóga priestory v Košiciach zdobia macramé doplnky.

Macramé popruhy na jógamatku alebo tzv Jógsak ako sme to nazvali je perfektným pomocníkom pre prenos podložky z domu na hodinu jógy. Zároveň vyzerá ''mega'' štýlovo, super sa nosí, je nastaviteľný pre všetky druhy podložiek. Bol ručne vyrobený, čím je každý jeden kúsok úplne jedinečným a unikátnym. 

Za výrobou týchto nádher stojí naša blízka priateľka Viki. Viki je talentovaná umelkyňa, mamička troch detí a inšpiratívna osoba v jednom. Poznáme sa odkedy pred dvoma rokmi začala k nám chodiť na jógu. Dohodli sme sa spolu na tom aby jej krásne výtvory mohli zdobiť stránku nášho eshopu a zároveň aby sme jej pomohli si čo, to prilepšiť k materskej :)

popruhy%20na%20jogamatku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: