Ceremoniálna čokoláda 80g

€3,80 €3,80 / 80 g
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Zažite neporovnateľný zážitok s našou 70% Ceremoniálnou Čokoládou, ktorá je starostlivo vytvorená z najkvalitnejšieho ceremoniálneho kakaa, pochádzajúceho z bujnej krajiny Venezuely a Ekvádoru. Táto exkluzívna čokoládová tabuľka je symfóniou chutí, kde bohatá esencia prvotriedneho kakaa harmonicky splynie s jemnými tónmi vanilky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ceremoniálna Čokoláda

Zažite neporovnateľný zážitok s našou 70% Ceremoniálnou Čokoládou, ktorá je starostlivo vytvorená z najkvalitnejšieho ceremoniálneho kakaa, pochádzajúceho z bujnej krajiny Venezuely a Ekvádoru. Táto exkluzívna čokoládová tabuľka je symfóniou chutí, kde bohatá esencia prvotriedneho kakaa harmonicky splynie s jemnými tónmi vanilky. Každé sústo odhaľuje zamatové kakao telo, nabitá vyváženou a plnou chuťou, ktorá uchváti zmysly svojou príjemnou intenzitou.

Vychutnajte si čistotu našej čokolády, zloženej iba z najvyššej kvality surovín: kakaovej hmoty, cukru, kakaového masla a starostlivo vybraného sójoveho lecitínu na zvýšenie jej hladkej textúry, s náznakom arómy vanilínu pre zvýšenie senzorickej skúsenosti. Čokoláda je bezlepková a bez palmového oleja.

Naša 70% Ceremoniálna Čokoláda je viac než len čokoládová tabuľka; je to exkluzívna cesta cez najlepšie kakaové plantáže Južnej Ameriky, ktorá ponúka ochutnávku luxusu a tradície v každom súste. Ideálna pre náročného milovníka čokolády, ktorý nadovšetko cení kvalitu, chuť a čistotu.

Doprajte si luxusný pôžitok, ktorý nielen poteší vaše chuťové bunky, ale tiež vyživí vaše telo. S každou 100g porciou sa vám dostane bohatý energetický prísun 531 Kcal / 2213 Kj, spolu s štedrým profilom 35g tukov (z ktorých 20g sú nasýtené), 28g sacharidov (všetky sú cukry), 7.6g bielkovín, minimálnych 0.1g soli a impozantných 8.3g vlákniny.

Dodatočné parametre

Kategória: Ceremoniálne kakao
Balenie: 80g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: