Ceremonial cacao magic kit - big

€67,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Zažite magický rituál ceremoniálneho kakaa s naším špeciálnym starter packom. Táto sada je ideálna pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do sveta ceremoniálneho kakaa a objaviť jeho rôzne chuťové nuansy a energetické vlastnosti. Tento magický kit obsahuje všetko potrebné pre uskutočnenie tvojho prvého rituálu s ceremoniálnym kakaom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažite magický rituál ceremoniálneho kakaa s naším špeciálnym starter packom. Táto sada je ideálna pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do sveta ceremoniálneho kakaa a objaviť jeho rôzne chuťové nuansy a energetické vlastnosti. Tento magický kit obsahuje všetko potrebné pre uskutočnenie tvojho prvého rituálu s ceremoniálnym kakaom.

Obsah balenia

  1. Ceremoniálne Kakao Ekvádor Manabi - 250g:

   • Vôňa a chuť: Oriešková s príjemnými ovocnými a kvetinovými tónmi.
   • Charakteristika: Jemnejšia chuť s nižšou horkosťou.
   • Energetické vlastnosti: Hlboká a upokojujúca energia.
  2. Ceremoniálne Kakao Venezuela - 250g:

   • Vôňa a chuť: Intenzívna s tónmi mliečnej čokolády.
   • Charakteristika: Výraznejšia horkosť a čokoládové tóny
   • Energetické vlastnosti: Živelná, tanečná a kreatívna energia.
  3. Ceremoniálne Kakao Peru - 250g:

   • Vôňa a chuť: Výrazne ovocná.
   • Charakteristika: Mierne horká, ale silne stimulujúca.
   • Energetické vlastnosti: Hravá, tanečná a neposedná energia.
  4. Palo Santo 3-4 drievka: Posvätné drievko, ktoré prehĺbi váš rituál a pomôže vytvoriť posvätný priestor. 

  5. Jedlé Lupene Ruží alebo Nechtíku  15g: V rôznych kultúrach a tradičných medicínskych systémoch sa ruža používa nielen kvôli svojej nádhernej vôni a kráse, ale aj pre svoje energetické a liečivé vlastnosti. Ruže sa často považujú za otvárače srdca, pretože pomáhajú uvoľňovať emócie, podporujú pocit pokoja a lásky a môžu mať upokojujúci účinok na myseľ a telo. Energeticky sa ruža spája s otváraním a vyrovnávaním srdcového čakry, ktoré je centrom lásky, súcitu a emocionálnej pohody. 15 gramov

  6. Ceremoniálna čokoláda -70% čokoláda vyrobená práve z nášho ceremoniálneho kakaa Venezuela a Ekvádor, obsahuje teda veľmi kvalitné druhy kakaa. Veľmi vyvážená a plná chuť, s jemnými tónmi vanilky a kakaovým telom s príjemnou intenzitou.

  7. Informačné Kartičky: V balení nájdete kartičku s podrobným popisom každého kakaa a každého predmetu v balíčku, aby ste mali plný prehľad o ich vlastnostiach a pôvode.

  8. Kakao Rituálna Kartička: Táto kartička vám poskytne presný návod, ako si pripraviť ceremoniálne kakao v rámci rituálu, aby ste mohli zažiť plný potenciál tejto starodávnej praxe.

Skvelé ako darček

Tento starter pack je nielen skvelým spôsobom, ako začať s ceremoniálnym kakaom, ale aj vynikajúcim darčekom pre vašich blízkych. Objavte magický svet kakaa a jeho transformačné vlastnosti s naším Ceremoniálnym Cacao Starter Packom!

 

Ceremoniálne Kakao

Ceremoniálne kakao je špeciálny druh kakaa, ktorý má výnimočné kvality a používa sa napríklad na
rituálne účely. Kakao je pripravené z najvyššej kvality kakaa, ktoré sa pestuje s láskou a starostlivosťou. 
Je spracované podľa indiánskej tradície minimálneho zásahu do suroviny.
Toto kakao má hladkú, jemnú a krémovú konzistenciu a vôňu, ktorá ťa vtiahne do príjemného
stavu relaxácie. Obsahuje viac ako 300 účinných látok, vrátane fenylu, etylamínu a serotínu. 
Kakaovník Theobroma je posvätný medzi Maymi a Aztékmi. Kakaové bôby sú jemnou „superpotravinou“, pretože obsahujú množstvo antioxidantov a iných živín. 

Na rozdiel od bežného kakaa alebo čokolády, ceremoniálne kakao je spracované tak, aby zachovalo čo najviac jeho prirodzených vlastností a energetických benefitov. V mnohých kultúrach sa verí, že kakao má schopnosť otvárať srdce a umožňovať hlboké meditácie alebo duchovné skúsenosti. Jeho konzumácia v rituálnom kontexte môže pomôcť jednotlivcovi pripojiť sa k vyšším energiám, prehĺbiť intuíciu alebo dosiahnuť stav hlbokého vnútorného mieru.

Palo Santo

Palo Santo, čo v preklade znamená "posvätné drevo", je drevo pochádzajúce z Južnej Ameriky, ktoré je tradične používané na čistenie a energetickú harmonizáciu prostredia. Jeho aromatický dym sa často používa na vyháňanie negatívnych energií, ochranu pred negatívnymi silami a prilákanie pozitívnych vibrácií. Má tiež upokojujúce účinky a je často súčasťou meditácií a iných duchovných praxí. Palo Santo je tiež známe svojou charakteristickou vôňou, ktorá je často opísaná ako kombinácia borovice, mäty a citrónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ceremoniálne kakao
Množstvo kakaa: 3x250g
Palo santo: 3-4 ks
Jedlé kvety: 15g
Ceremonial Chocolate: 80g
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
L Avatar autora | 27.2.2024
Super balik
5
FK Avatar autora | 28.12.2023
Všetko bolo v poriadku.