Vedomá párty

🙉Párty po ktorej ťa nebude bolieť hlava a nepreležíš celú sobotu v posteli s opicou
🫂Párty, kde sa vždy stretnú podobne ladení ľudia ktorí sa zjednotia pod jedným zámerom, ponoriť sa do svojho tela, vypustiť všetky myšlienky, uvoľniť sa a mať možnosť sa absolútne slobodne prejaviť (konečne :))
💜Nijaké topánky, nijaké starosti, nijaké súdenie, nijaké kroky, nijaký alkohol
💜Len my, ceremoniálne kakao, ktoré nám pomôže lepšie sa prepojiť so sebou, s priestorom, s matkou zem. Spev a intuitívny tanec.

Vďaka intuitívnemu tancu máme vzrušujúcu príležitosť objaviť svoje slobodnejšie ja a ponoriť sa do sily sebavyjadrenia a komunitného zážitku. Zažite extázu voľného pohybu a nechajte sa ním inšpirovať a naplniť svoj každodenný život!
ECSTATIC DANCE je 22 rokov stará dynamická pohybová meditácia a voľný tanečný pohyb, kde je každý pohyb živý, prítomný, tvorivý a slobodný.
Pridajte sa k nám na ceste dynamickej tanečnej meditácie a vytvorme spoločné zážitky prostredníctvom tejto starobylej, prirodzenej formy sebavyjadrenia, voľného a neformálneho tanca!

🙌Neexistujú správne a nesprávne pohyby. Akýkoľvek druh pohybu môže byť tancom, od nehybnosti až po divoké búšenie, od malých, neviditeľných pohybov až po pohyby, ktoré zaplnia celý priestor. Buďte zvedaví, otvorení a prijímajúci. Môžete sa naučiť dôverovať inteligencii svojho tela, bunkovej a neurologickej tvorivej múdrosti, ktorá prichádza prostredníctvom pohybu. Uvoľnite svoje pohyby, nechajte ich nasledovať úprimný, momentálny prejav vášho tela a celej vašej bytosti, nechajte ich tancovať svoj vlastný tanec.


Najpredávanejšie

1 položiek celkom

Cena

1819
11819
Pink And Violet DJ Music Party Night Instagram Post Portrait (Príspevok na Instagram (Štvorec)) – kópia (1024 x 1536 px)
ZADARMOZADARMO
€18

592