Vedomá párty

ZADARMOZADARMO
Pink And Violet DJ Music Party Night Instagram Post Portrait (Príspevok na Instagram (Štvorec)) – kópia (1024 x 1536 px)
€18
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vedomá párty

Vedomá Párty po ktorej ťa nebude bolieť hlava

Párty po ktorej ťa nebude bolieť hlava a nepreležíš celú sobotu v posteli s opicou.
Párty, kde sa vždy stretnú podobne ladení ľudia ktorí sa zjednotia pod jedným zámerom, ponoriť sa do svojho tela, vypustiť všetky myšlienky, uvoľniť sa a mať možnosť sa absolútne slobodne prejaviť (konečne :))

Nijaké topánky, nijaké starosti, nijaké súdenie, nijaké kroky, nijaký alkohol
Len my, ceremoniálne kakao, ktoré nám pomôže lepšie sa prepojiť so sebou, s priestorom, s matkou zem. Spev a intuitívny tanec.

Intuitívny tanec

Vďaka intuitívnemu tancu máme vzrušujúcu príležitosť objaviť svoje slobodnejšie ja a ponoriť sa do sily sebavyjadrenia a komunitného zážitku. Zažite extázu voľného pohybu a nechajte sa ním inšpirovať a naplniť svoj každodenný život!

ECSTATIC DANCE je 22 rokov stará dynamická pohybová meditácia a voľný tanečný pohyb, kde je každý pohyb živý, prítomný, tvorivý a slobodný.
Pridajte sa k nám na ceste dynamickej tanečnej meditácie a vytvorme spoločné zážitky prostredníctvom tejto starobylej, prirodzenej formy sebavyjadrenia, voľného a neformálneho tanca!

Vedomá párty
Vedomá párty

Terapia tancom, akú ste ešte necítili


Neexistujú správne a nesprávne pohyby. Akýkoľvek druh pohybu môže byť tancom, od nehybnosti až po divoké búšenie, od malých, neviditeľných pohybov až po pohyby, ktoré zaplnia celý priestor. 

Buďte zvedaví, otvorení a prijímajúci. Môžete sa naučiť dôverovať inteligencii svojho tela, bunkovej a neurologickej tvorivej múdrosti, ktorá prichádza prostredníctvom pohybu. Uvoľnite svoje pohyby, nechajte ich nasledovať úprimný, momentálny prejav vášho tela a celej vašej bytosti, nechajte ich tancovať svoj vlastný tanec.

S medicínou starých Mayov a Aztékov

Ceremoniálny kakao obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť tvoje telo pred voľnými radikálmi a inými škodlivými látkami. Okrem toho, kakao obsahuje látky, ktoré môžu zlepšiť náladu, uvoľniť stres a podporiť relaxáciu.


Ceremoniálne kakao je viac než len nápoj – je to posvätný elixír s hlbokými koreňmi v starovekých tradíciách. Vďaka svojej schopnosti otvárať srdce a prehlbovať spojenie so sebou samým a s okolím, je ideálnym sprievodcom pre intuitívny tanec či meditácie. Pomáha nám prepojiť sa s energiou Zeme a cítiť jedinečnú harmóniu.

Vedomá párty
Vedomá párty
Ecstatic dance je pre mňa krásnym prejavom seba.- Kedy sa môžem uvoľniťa byť sebou, dať von zo seba všetko čo cítim a ako to čítim bez toho aby to niekto komentoval či hodnotil. Spoločná energia je veľmi silná a pôsobí a bolo pre mňa zaujímavé to zažiť na vlastnej koži.

Klára

16.10.2023
Vedomá párty
Magické, terapeutické, silné. Aj kakao. Neskutočne som si to užil a z tejto energie budem čerpať ešte dlho. Myslím, že sa budeme stretávať častejšie. Celú ceremóniu a tanec somvenovala magickému mesiacu a všetkému čo sa mi tento mesiac dialo. Pre mňa to bola oslava a nádherné ukončenie mesiaca.

Peter

11.11.2023
Vedomá párty
Milujem ecstatic, slobodné pjreavenie a uvoľnenie sa. Na ecstaticu sa viem dostať do veľkých hĺbok samej seba. Minile som mala zážitok, kedy som videla a cítila ako pohyby môjho tela súvisia s tým ako na mňa reagovali, kričali, nekričali, hodnotili a správali sa ku mne rodičia, keď som bola ešte malá a kde sa pod týmto vplyvom moje telo stiahlo, obmedzilo a kde zas nemalo problém uvoľniť s. Bolo to nekonečne obohacujúce. Pri úžasnej hudbe v spolupráci s kakaukom. Nádherná medicína, ďakujem

Nara

15.10.2023

Program 07.06.2024

Príchod od 18.30 do 18.55
✨Úvodný kruh, zoznámenie sa s formátom, pravidlami
✨Kakao ceremónia, spev mantier, piesní na prepojenie s kakaom
✨Rozcvička, zameraná na uvedomenie si tela
✨intuitívny, voľný tanec s hudobným sprievodcom Alexom (DJ Arjuna)
✨relaxácia
✨záverečný kruh

⏱ Príďte skôr, aby ste mali čas na prezlečenie a naladenie
‍♀️Príďte v pohodlnom oblečení, ktoré vám umožní voľný pohyb. Tancujeme naboso.

Vedomá párty

11,90 eur

Lístky do 04.06.2024 15:00
Vedomá párty

15,90 eur

Od 04.06.2024 do 07.06.2024 12:00 
Vedomá párty

18,90 eur

Na mieste bez prihlásenia

Miesto

Átma jógovňa (do google atma jogovna)

Čermeľská cesta č. 1 - sivá budova Vitalita 

Košice

Tel. číslo: +421 948 966 989

Email: info@monks.sk

Krátka ukážka toho čo všetko môže byť vedomá párty, resp. Ecstatic dance

V tomto videu môžete vidieť ako to na ecstatic dance približne vyzerá, čo máme možnosť prežiť, aké sú pravidlá, aké emócie môžeme prežívať.

Vedecké Poznatky o Ecstatic Dance, Intuitívnom Tanci a Práci s Traumou

Ecstatic Dance a intuitívny tanec sú formy pohybovej terapie, ktoré využívajú voľný a spontánny tanec na podporu fyzického, emocionálneho a duševného zdravia. Výskumy ukazujú, že takéto formy tanca môžu mať významné terapeutické účinky, najmä pri práci s traumou.

Ecstatic Dance a Intuitívny Tanec

1.Znižovanie stresu a úzkosti:

  • Štúdie ukazujú, že tanec môže výrazne znižovať hladinu stresu a úzkosti. Pohyb a hudba stimulujú uvoľňovanie endorfínov a dopamínu, čo prispieva k zlepšeniu nálady a pocitu pohody .

2.Zlepšovanie emocionálnej regulácie:

  • Tanečná terapia, vrátane intuitívneho tanca, podporuje emocionálnu reguláciu tým, že umožňuje účastníkom vyjadriť svoje pocity cez pohyb. To môže byť obzvlášť účinné pri spracovaní zložitých emócií a traumatických zážitkov .

3.Podpora sebavyjadrenia a kreativity:

  • Voľný tanec umožňuje jednotlivcom preskúmať svoje vnútorné pocity a vyjadriť ich kreatívnym spôsobom. To môže podporiť sebavedomie a pocit osobnej slobody .

Práca s Traumou prostredníctvom Tanca

1.Senzomotorická integrácia:

  • Traumatické zážitky často zostávajú „uložené“ v tele. Tanečná terapia pomáha pri integrácii týchto telesných spomienok prostredníctvom pohybu, čo môže prispieť k uvoľneniu traumy a zlepšeniu celkového zdravia .

2.Podpora neuroplasticity:

  • Pohyb a tanec môžu podporovať neuroplasticitu, teda schopnosť mozgu meniť a prispôsobovať sa. Toto je kľúčové pri práci s traumou, pretože pomáha vytvárať nové nervové spojenia, ktoré môžu nahradiť negatívne a traumatické vzorce .

3.Podpora bezpečného priestoru:

  • Ecstatic Dance a intuitívny tanec vytvárajú bezpečný a neodsudzujúci priestor, kde sa jednotlivci môžu slobodne vyjadriť. To je mimoriadne dôležité pre tých, ktorí pracujú s traumou, pretože im to umožňuje cítiť sa bezpečne a podporovaní počas terapeutického procesu .

4.Spoločenské prepojenie a podpora:

  • Tanečné komunity poskytujú silný pocit spoločenského prepojenia a podpory. To môže byť neoceniteľné pre tých, ktorí zažili traumu, pretože pocit spolupatričnosti a podpory môže posilniť ich zotavenie a osobný rast .


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: