Šalvia biela S

€5,90 €5,90 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Šalvia biela S

Šalvia Biela

Biela šalvia, známa svojou silnou aromatickou vôňou, je jedným z najcennejších nástrojov v očistných rituáloch. Je cenená pre svoje účinné čistiace vlastnosti, schopné očistiť priestor a auru od negatívnej energie. Šmuky z bielej šalvie so šmukmi z ružových lístkov v farbách 7 čakier prinášajú ďalšiu vrstvu liečivej vône a symbolizujú čistenie a energetizáciu siedmich čakier.

Pôvod a tradícia

Biela šalvia pochádza z juhozápadných Spojených štátov a Mexika, kde má hlboké korene v pôvodných amerických a šamanských tradíciách. Po stáročia sa používala v ceremoniáloch a rituáloch na čistenie a ochranu. Farby ružových lístkov, ktoré predstavujú sedem čakier, symbolizujú duchovnú múdrosť a rovnováhu.

Šalvia biela S
Šalvia biela S

Použitie a Benefity

Biela šalvia je ideálna na meditačné praxe, relaxáciu a terapie proti stresu, vďaka svojim ukludňujúcim a čistiacim vlastnostiam. Na čistenie priestoru alebo aury, zapáľte koniec šmuku a nechajte plameň chvíľu horieť, potom ho opatrne sfúknite, aby začal jemne dymiť. 

S pomalými, vedomými pohybmi prenášajte dym po celom priestore alebo okolo osoby, pričom si predstavujte, ako sa všetka negatívna energia rozplýva. Biela šalvia tiež pomáha pri hľadaní vnútornej rovnováhy a podporuje čistotu myšlienok.

Šalvia biela S

Výhody

Šalvia biela S
Ideálne pre meditáciu Ideálne pre meditáciu a terapie proti stresu, poskytuje pokoj a relaxáciu pre telo i myseľ
Šalvia biela S
Rituály a očistenie: Používané od pradávna v liečebných rituáloch, na očistenie a duchovnú ochranu
Šalvia biela S
Pripojenie k prírode umožňuje opätovné spojenie s energiou Matky Zeme

Priebeh rituálu

Šalvia biela S

Začnite s úmyslom

Pred zapálením cédrového zväzku sa zastavte a zamyslite sa nad svojím úmyslom. Môže to byť prosba o ochranu, očistenie, alebo o vnútorný pokoj. Tento úmysel vložte do zväzku pred jeho zapálením
Šalvia biela S

Zapálenie a rituál

Zapáľte céder jemne na jednom konci a nechajte ho chvíľu horieť, kým nezačne dymiť. Potom plameň sfúknite a nechajte dym voľne prúdiť. Môžete použiť perie alebo svoju ruku na rozptýlenie dymu do všetkých kútov miestnosti alebo okolo osoby. Pohybujte sa intuitívne a s respektom, ako by ste s dymom maľovali ochranné a očistné znaky vo vzduchu
Šalvia biela S

Meditácia a reflexia

Keď céder dymi, môžete sedieť alebo stáť v tichu, vnímať vôňu a nechať svoje myšlienky unášať dymom. Predstavte si, ako každý dúšok dymu odnáša starosti a otvára priestor pre nové začiatky a pozitívnu energiu
Šalvia biela S

Uzavretie rituálu

Keď pocítite, že váš rituál je kompletný, poďakujte céderu a prírodným silám za ich ochranu a očistenie. Zväzok nechajte bezpečne dohoreť v keramickej miske alebo na inom nehorľavom podklade, alebo ho zhasnite a uschovajte pre budúce použitie.
Šalvia biela S

Upozornenia a použitie

Používanie vykurovacieho zväzku  je svätým aktom, ktorý nás pripája k pradávnym tradíciám a energii Zeme. Tento rituál nie je len o fyzickom čistení priestoru alebo aury, je to cesta k vnútornej harmónii, kde dym z cédrového dreva pôsobí ako most medzi našim fyzickým bytím a duchovným svetom.

Ekologický prísľub

Naše zväzky sú ručne vyrábané s rešpektom k prírode, zaručujúce udržateľný zber a minimalizáciu dopadu na životné prostredie. Týmto prístupom zabezpečujeme, že každý zväzok prináša nielen čistotu a ochranu do vášho života, ale je tiež vyjadrením lásky k našej planéte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: